Partnerzy

Elektroszkolenia sp. z o.o.

Pracujemy dla sektora publicznego od 2010 roku. W tym czasie udało nam się powołać i rozwinąć m.in. 

Magazyn poradnikowy EduFakty, a więc kilkadziesiąt stron praktycznych porad dla dyrektorów i nauczycieli, opinie i porady ekspertów na tematy nurtujące środowisko nauczycielskie, kompendium wiedzy na temat najnowszych tendencji dotyczących wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w szkole, praktyczne porady, które przeprowadzają czytelnika krok po kroku przez meandry programów i narzędzi niezbędnych w pracy zaangażowanego nauczyciela. 

Konferencje i warsztaty, które są w naszym portfolio od 2011 roku. W tym czasie zorganizowaliśmy ponad setkę spotkań z dyrektorami szkół, samorządowcami, nauczycielami, a w ostatnim czasie także rektorami i zarządzającymi szkołami wyższymi. W naszych, cieszących się ogromną popularnością spotkaniach wzięło udział ponad 10 tys. uczestników. Każdorazowo odbywają się one w wysokiej klasy ośrodkach. Gościliśmy uczestników m.in. w Kopalni Soli Wieliczka (konferencja odbyła się ponad 300 m pod ziemią), na zamku w Gniewie, w Karpaczu, Kazimierzu Dolnym i wieli wielu równie fantastycznych miejscach.

Projekty naukowo-dydaktyczne, które realizujemy od dwóch lat (samodzielnie lub w partnerstwie).  Wśród nich możemy wyróżnić m.in. projekt współfinansowany z funduszy unijnych Innowacyjny Model Pomocy Prawno-Pedagogiczno-Psychologicznej, który realizujemy wspólnie z Powszechną Wyższą Szkołą Humanistyczną „Pomerania”, czy też współpracując z Instytutem Pamięci i Dziedzictwa Kresowego w projektach Erasmus+, Polsko-Ukraińskiej Radzie Wymiany Młodzieży, projektach senackich czy Polska-Białoruś-Ukraina realizowany przez Centrum Projektów Europejskich.